خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » سیاست‌های جذب اعضای هیات علمی دانشگاه هرمزگان تا سال ۹۵

سیاست‌های جذب اعضای هیات علمی دانشگاه هرمزگان تا سال ۹۵

رییس دانشگاه هرمزگان گفت: تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه تا سال ۹۵ باید به ۴۰۰ نفر و تعداد استادتمام‌ها نیز باید به بالای ۵۰ نفر برسد.

 

احمد نوحه گر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خلیج فارس، با بیان اینکه تعداد استادیاران دانشگاه هرمزگان تا پایان سال ۹۲ به ۲۰ نفر می‌رسد، اظهارکرد: این در حالی است که تا سال ۸۸ نیز این دانشگاه هیچ عضوهیات علمی بالاتر از استادیار نداشت که این رقم امروز به ۱۰ نفررسیده است.

وی در ادامه تعداد اعضای هیات علمی این دانشگاه را ۲۲۰ عضو فعال اعلام کرد که این تعداد در سال ۸۵ حدود ۷۰ نفر بوده است.

 

رییس دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه درحال حاضر استاد تمام در دانشگاه هرمزگان نداریم، تصریح کرد: تا پایان سال یک تا دو استاد تمام نیز به مجموعه اعضای هیات علمی این دانشگاه افزوده می‌شود.

 

وی در خصوص توسعه فضاهای عمرانی و آموزشی این دانشگاه، اظهارکرد: در حال حاضر کل فضاهای آموزشی به مرز ۱۰۰هزار متر مربع رسیده است که این مقدار فقط در خود پردیس مرکزی دانشگاه است.

 

رییس دانشگاه هرمزگان با اشاره به اینکه بیش از ۱۱ میلیارد تومان اعتبارات بخش عمرانی خاص دانشگاه هرمزگان است، گفت: این درحالیست که کمتر از ۱۰ درصد این اعتبارات تخصیص یافته است.

 

نوحه گر با بیان اینکه نسبت به سال ۸۴، رشد فضاهای آموزشی این دانشگاه به ۹۰ هزار مترمربع افزایش یافته است، تصریح کرد: در صورت تحقق اعتبارات عمرانی تا پایان سال ۹۲ فضاهای آموزشی به ۱۲۰ هزار متر مربع افزایش می‌یابد.

همچنین ببینید

اجرای آمایش تدریس برای حل مشکل کسر موظف اعضای هیأت علمی

رئیس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به ساماندهی حق‌ التدریس‌ ها گفت: اگر آمایش تدریس …

یک دیدگاه

  1. سلام من در فراخوان مرکز جذب ۱۳۹۲ ثبت نام کردم هنوز جوابی دریافت نکردم .
    پرونده ام در چه مرحله ای است
    با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *