کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تکذیب ارتقاء، جذب و بازنشستگی بی ضابطه در دانشگاه علامه

فرایند ارتقاء اعضای هیأت علمی این دانشگاه کاملاً قانونی و پس از تأیید در کمیته منتخب دانشکده، دو کمیسیون تخصصی و نهایتاً هیأت ممیزه صورت می پذیرد. لذا ارتقاء بی ضابطه اعضای هیأت علمی مطلقاً تکذیب می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی دانشگاه علامه در پی انتشار برخی اخبار اطلاعیه ای صادر کرد. متن این جوابیه بدین شرح است:

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “تکذیب ارتقاء، جذب و بازنشستگی بی ضابطه در دانشگاه علامه”

 1. ساسان گفت:

  متأسفانه در دوران ریاست رئیس فعلی دانشگاه علامه، افراد بیشماری به عضویت هیئت علمی یا بورسیه هیئت علمی این دانشگاه در آمدند که در مقایسه با سایر داوطلبان از سطح علمی بسیار پائین تری برخوردار بودند. من دانشجوی دکتری این دانشگاه بودم و شخصا دو مورد را ملاحضه کردم که با دخالت مستقیم رئیس دانشگاه و بدون ارزیابی علمی وارد دوره دکتری و سپس بورسیه هیئت علمی را اخذ کردند. این دو نفر حتی یک مقاله علمی ترویجی هم در سوابق خود نداشتند و حتی ریاست دانشکده نیز از این مسئله شوکه شده بود.
  خواهشمندست نسبت به ورود افراد فاقد صلاحیت به این دانشگاه اقدامی صورت گیرد تا از آسیبهای فراوان ناش از این اقدام به کشور جلوگیری به عمل آید.

 2. فرید گفت:

  اینها که نوشتید ادعاهای رئیس علامه است، لیست پذیرفته شدگان هیئت علمی علامه و واقعیات گویا را از اینجا بخوانید.
  http://fararu.com/fa/news/159838/افراد-موردنظر-رئیس-علامه-برای-استخدام

 3. محمد گفت:

  طبق دستور دکتر روحانی رئیس دانشگاه علامه طباطبائی برکنار می‌شود.

  بعنوان یک دانشگاهی از دولت تدبیر کمال تشکر رو دارم.

  http://alef.ir/vdccieqsx2bqom8.ala2.html?196720

 4. ایمان گفت:

  با سلام و تشکر از زحمات شما
  متأسفانه اصل خبر و لیست اسامی را منتشر نکرده اید. این از انصاف به دور و به نحوی دفاع از اقدامات دانشگاه علامه است. لطفا در این اقدام خود تجدید نظر فرمایید. خواننده خود قضاوت خواهد کرد. خصوصا اگر بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه و سپس جعلی بودن آن را منعکس فرمایید. ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.