ثبت نام آزمون دکتری 98 کانال تلگرم اخبار هیات علمی

کاهش نیاز دانشگاه لرستان به استاد پروازی/ جذب 400 عضو هیات علمی بورسیه

رئیس دانشگاه لرستان از کاهش نیاز این دانشگاه به استاد پروزای خبر داد و گفت: با توجه به عدم محدودیت دانشگاه ها در جذب عضو هیات علمی با جذب های صورت گرفته نیاز دانشگاه به استاد پروازی در حد قابل توجه ای کاهش یافته است.

دکتر حسن زمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه لرستان طی سه سال گذشته از ۱۸۰ عضوهیات علمی به ۲۴۰ نفر افزایش یافته است.

وی ادامه داد: ۲۵۰ عضو هیات علمی نیز بورسیه شده‌اند که با دانشگاه در ارتباط هستند.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: در فراخوان جذب هیات علمی که به تازگی اعلام شده دانشگاه ۱۵۰ عضو هیات علمی جدید را بورسیه خواهد کرد که با جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی بورسیه نیاز دانشگاه لرستان به عضو هیات علمی به ویژه استاد پروازی تا اندازه زیادی حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در گذشته از استاد پروازی در مقاطع مختلف استفاده می شد، تصریح کرد: با توجه به عدم محدودیت دانشگاه ها در جذب عضو هیات علمی با جذب های صورت گرفته نیاز دانشگاه به استاد پروازی در حد قابل توجهی کاهش یافته است و اکنون فقط در دوره دکتری در چند رشته فنی از استاد پروازی استفاده  می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “کاهش نیاز دانشگاه لرستان به استاد پروازی/ جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی بورسیه”

  1. محمد گفت:

    از شهریور ۹۰ پرونده ام برای دانشگاه لرستان در حال بررسی است و هنوز اعلام نتیجه نشده است. به خدا خیلی ظلمه. چرا انقدر مسئولین دروغ میگن؟ کجا این تعدادی که میگن جذب شدن؟ از بین ۲۰ نفری که من در بین دانشجوهای دکتری ورودی ۹۰ دانشگاه خودمون میشناسم هیچکدوم جذب نشدن. این همه سال درس خوندم و آخرش معلوم نیست بتونم هیات علمی بشم یا نه.

  2. مسعود گفت:

    ببینین چه کسانی جذب شدند
    پارتی بازی بیداد میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *