کانال تلگرم اخبار هیات علمی

نحوه اعتراض به نتایج جذب هیأت علمی

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم  با اشاره به اینکه برخی از متقاضیان جذب به نحوه پاسخگویی مرکز جذب اعتراض دارند گفت :  ما در مرکز جذب وزارت علوم سیستم پاسخگویی حضوری، تلفنی و ایمیلی داریم که مستقیما چهار نفر از طریق تلفن پاسخگوی متقاضیان هستند و علاوه بر آن به ایمیل‌ها و مراجعات حضوری متقاضیان نیز پاسخ داده می‌شود.

به گزارش ایسنا وی تاکید کرد: در هفته یک روز نیز رییس مرکز جذب پاسخگوی مراجعین حضوری است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

10 دیدگاه در “نحوه اعتراض به نتایج جذب هیأت علمی”

 1. محمود گفت:

  بنده را پس از ذو سال رد کردند دلیلشان این بود که معدل دیپلم بنده کم است. معدل ۱۴/۲۰

 2. محمدرضا گفت:

  با سلام بنده در فراخوان بهمن ۹۱ برای موسسه آموزش عالی المهدی ثبت نام کردم. در عید سال ۹۲ از من مدارک تکمیلی خواستند. در مردادماه از طرف مرکز جذب تهران تماس گرفتند که مطمئن شوند وجود خارجی دارم یا نه! الان که پایان شهریور ۹۳ است در سایت زده اند که من انصراف داده ام!!!!!! و دانشگاه مذکور نیز جوابگوی من نیست!!!! شما بفرمایید من چه کنم.

 3. متقاضی گفت:

  سلام لطفاً یک شماره تماس برای رسیدگی به تخلفات بدین به من. ممنون میشم

 4. محسن گفت:

  با سلام
  بنده در فراخوان بهمن ۱۳۹۰ جذب هیات علمی شرکت کرده ام و با وجود تائید شدن از طرف دانشگاه (جهت بورس) و ارسال مدارک جهت استعلام های لازم، هنوز جواب استعلام های من نیامده است. این در حالیست که بسیاری از دوستان من در سال های بعد و حتی در فراخوان مهر ۹۱ که شرکت داشتند نه تنها جواب استعلام آمده حتی کد استادی نیز گرفته اند و به وزارت علوم جهت مصاحبه دعوت شده اند. بفرمایید در شرایط موجود بنده چه کاری می توانم انجام دهم؟ تا کی باید منتظر جواب استعلام ها بمانم؟ شماره تلفنی که بتوانم در این زمینه پیگیری های لازم را انجام دهم چیست؟

 5. fatemeh گفت:

  سلام
  جذب به صورت فعلی کاملا سلیقه ای است. جای تاسف است که در یک جامعه علمی ملاک جذب صرفا پارتی بازی است نه سوابق علمی پژوهشی. من حتی شاهد بودم که برخی اساتید برای جذب فرد مورد نظر خودشان که هیچ رزومه ای نداشت، رزومه سازی می کنند و کسانی را که رزومه قوی دارند را رد می کنند. به این ترتیب فقط افرادی که موافق سلیقه یا بعضا فامیل اساتید هستند وارد دانشگاه ها می شوند. لطفا وزارت علوم بر عملکرد دانشگاه ها در جذب علمی نظارت کند.

 6. fatemeh گفت:

  سلام .لطفا شماره تلفن و ایمیل برای گزارش تخلفات؟

 7. یاسر گفت:

  با سلام
  لطفاً شماره تلفن و ایمیلی که برای گزارش تخلفات ادارات جذب مستقر در دانشگاهها و اعتراضهای داوطلبان هست را به ما بدید.
  با تشکر

 8. احسان گفت:

  جذب در وزارت علوم کاملا سلیقه ای و دور از عدالت است. آینده ای برای ایران قطعا با شرایط فعلی متصور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.