کانال تلگرم اخبار هیات علمی

رشته هاي اولویت‌دار دانشگاه الزهرا در جذب هیات علمی

رئیس دانشگاه الزهرا گفت: دانشگاه الزهرا در تمام رشته ها نیازمند جذب هیات علمی است ولی در رشته های کامپیوتر، حقوق، ادبیات انگلیسی و برق که رشته های تازه تاسیس هستند نیاز به جذب بیشتر است.

دکتر انسیه خزعلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند جذب هیات علمی در دانشگاه الزهرا گفت: متاسفانه روند جذب هیات علمی در دانشگاه الزهرا به دلیل حساسیت علمی و دقت نظری که گروه‌ها داشتند کند پیش رفته است.

وی ادامه داد: ارزیابی های‌ آموزشی، پژوهشی بسیار با دقت انجام شده است به طوریکه حتی در ارزیابی اساتید از آنها خواسته شد مدتی به طور آزمایشی سرکلاس ها حاضر شوند تا از توان علمی آنها مطمئن شویم.

رئیس دانشگاه الزهرا افزود: در حال حاضر مراحل جذب تعداد زیادی از اساتید انجام شده ولی هنوز به مرحله حکم نهایی نرسیده اند بنابراین به طور دقیق نمی توان گفت که چه تعداد جذب شده اند.

وی ادامه داد: دانشگاه الزهرا دارای ۳۱۷ عضو هیات علمی است با توجه به افزایش رشته‌ها به همین تعداد عضو هیات علمی نیز نیاز دارد .

خزعلی تصریح کرد: دانشگاه در تمام رشته ها نیازمند جذب هیات علمی است اما در رشته های جدیدی مانند کامپیوتر، حقوق، ادبیات انگلیسی و برق که رشته های تازه تاسیس هستند به جذب عضو هیات علمی بیشتر نیاز دارد.

وی همچنین در پایان افزود: اکثریت اعضای هیات علمی جذب شده خانم هستند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رشته های اولویت‌دار دانشگاه الزهرا در جذب هیات علمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.