خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » افزایش ۲۵ درصدی حقوق هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد

افزایش ۲۵ درصدی حقوق هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد

در ششمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان و اعضای هیات علمی، ظرفیت پذیرش دانشجو، کلیات بودجه سال ۹۲ و شهریه دانشجویان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ به تصویب رسید.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هیات امنای دانشگاه آزاد علی‌رغم ابلاغ افزایش ۲۰ درصدی شهریه دانشگاه‌ها توسط مدیر کل گسترش وزارت علوم بنا به پیشنهاد رییس دانشگاه آزاد به منظور رعایت حال دانشجویان و خانواده آنها، فقط با افزایش ۳ درصدی شهریه دانشجویی در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ برای تمامی مقاطع اعم از دانشجویان جدید و قدیم موافقت کرد، به طوری که اگر برای مثال دانشجویی برای هر ترم یک میلیون تومان شهریه پرداخت می‌کرد حال با این افزایش ۳ درصدی باید فقط یک میلیون و ۳۰ هزار تومان پرداخت کند.

 

افزایش تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان و همچنین اعضای هیات علمی اتفاق خوش دیگری بود که در نخستین جلسه هیات امنا در سال جاری رقم خورد.

 

یکی دیگر از مصوبات این جلسه، پیشنهادی بود که از سوی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۲-۹۳ مطرح شد که این پیشنهاد نیز به تصویب رسید. همچنین تعداد دانشجویان پذیرفته شده در سال تحصیل ۹۲-۹۱ در کلیه مقاطع نیز به تصویب هیات امنا رسید.

 

در این جلسه بودجه سال ۹۲ دانشگاه به تصویب هیات امنا رسید.

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال 97

مشخص شدن اعضای هیأت علمی جدید دانشگاه آزاد تا پایان سال جاری

مدیر مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد با تشریح برنامه های جذب هیأت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *