کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از فردا/تشریح جزئیات جذب و امتیازات

معاون آموزشی دانشگاه آزاد با تشریح جزئیات جذب و اعلام امتیازات ویژه امسال به اعضای هیئت علمی، گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از فردا آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از فردا/تشریح جزئیات جذب و امتیازات

حسین بلندی معاون آموزشی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد با مشخصه‌ای خاص تا فردا سه شنبه اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه از طریق فراخوان امسال ۱۷۰۰ نفر جذب می‌شوند، افزود: در فراخوان امسال فقط اعضای هیئت علمی دکترای تخصصی جذب می‌شوند و برای ارائه بورس نیز دانشجویان دکترا که در آزمون جامع شرکت کرده و از پیشنهاد پروژه خود دفاع کردند در اولویت هستند.

بلندی اظهار داشت: شاخصه دوم فراخوان امسال این است که در این فراخوان برای نخستین بار ۲۰۰ نفر در گروه معارف جذب می‌شوند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد ادامه داد: همچنین در فراخوان امسال بیش از ۱۷۰ نفر در رشته پزشکی جذب و حدود ۵۰ نفر بورس می‌شوند. در دروس عمومی نیز ۱۰۰ نفر جذب می‌شوند.

بلندی گفت: شاخصه دیگر فراخوان امسال این است که اعضای هیئت علمی برای استان‌ها جذب می‌شوند نه واحدها، به این صورت که اعضا با اولویت یک واحد جذب می‌شوند ولی در استان قابلیت جابه جایی آن‌ها وجود دارد و دانشگاه آزاد استان تشخیص می‌دهد که در کدام واحد به کار گرفته شوند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از فردا/تشریح جزئیات جذب و امتیازات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.