خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: تا‌کنون ۳ هزار و ۴۷۵ متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ثبت‌نام کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

محمدرضا مردانی، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، افزود: با توجه به ثبت‌نام ۳ هزار و ۴۷۵ متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در مجموع از سوی متقاضیان در این مرحله ۳ هزار و ۹۷۱ اولویت تعیین شده است.

وی با بیان اینکه مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد، افزود: در این مرحله ۱۱۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی اعلام نیاز خود را در سامانه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ثبت کرده‌اند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تأکید کرد: پرونده متقاضیانی که در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی اقدام به تعیین اولویت کرده‌اند، به صورت الکترونیکی و به سرعت برای دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

به گفته مردانی پرونده متقاضیانی که در فراخوان شهریورماه جذب اعضای هیئت علمی ثبت‌نام کرده‌اند نیز به دانشگاه‌ها ارسال شده و متقاضیان برای پی‌گیری پرونده خود باید به دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

همچنین ببینید

تمدید مهلت فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ۹۷ وزارت علوم

فرصت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی فراخوان بهمن ماه ۹۷ وزارت علوم تا پنجم اسفند …

یک دیدگاه

  1. az matalebe in web site estefade kardam.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *